Kalite Kontrol Sistemleri

Kalite Kontrol Sistemleri

“Tarımda kalite ve performans için teknoloji partneriniz”
Firmamız, tahıl, un yem ve gıda sektörü tarafından kullanılmakta olan ürün kalite kontrol cihazlarını pazarlama ve satış sonrası teknik servis hizmetini vermektedir. Yerli ve yabancı birçok kaliteli ve ekonomik alternatif ürün seçeneği ve teknik servis desteği ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı ilke edinmiştir Tedarik ettiğimiz cihazların bilgi ve markaları ile ilgili satış destek ekibimizden bilgi alabilirsiniz.
Er Makine ; tarımsal ürün , tarım üretiminde kullanılan ürün , hammaddesi tarım ürünü olan Dünya ve Türkiye’de üretilen tüm tarım ürünlerine ulaşabilecek geniş bir tedarik ağına ve organizasyon yapısına sahip bir markayız.

60’tan fazla tarım ürününde ve hammaddesi tarım ürünü olan 500 bin tondan fazla hammadde tedarik edebilecek kapasite , tedarik ağına ve tecrübeye sahibiz. Endüstriyel meyve alımında Türkiye lideri olarak, geleneksel ürünlerin yanında organik tarım projelerinde de çiftçilerimizle iş birliği içinde çalışıyoruz. Türkiye’nin ekilebilir tarım alanlarında ,iyi tarım uygulama misyonumuzla ve tohum ayak izi mottomuzla ,sürdürülebilir tarım uygulamalarıyla optimum verimi almayı amaçlıyoruz.

Uygulamalarını yaygınlaştırma misyonunu üstleniyoruz. Çiftçilerimizin daha risksiz üretim yapabilmeleri için sözleşmeli tarım anlaşmalarıyla , paydaşımız olan çiftçilerimize gerekli bilgi ,tarımsal eğitim ,zirai teknik destek ,mühendislik , sertifikalı tohum , organik gübre ve benzeri destekler sağlıyoruz.

Verimliliği artırmak amacıyla teknolojiden yararlanıyor; uydudan tarla sağlığı takibi, dijital böcek tuzağı, dijital toprak analizi, tarımsal sensör istasyonu gibi yöntemlerle Türkiye’nin yeni nesil tarımına öncülük ediyoruz. Bu uygulamaları çiftçilerimize öğreterek, toprağın gerçek sahiplerini çağdaş yöntemlerle tanıştırıyoruz.