Tahıl Depolama ve Kurutma Sistemleri

Tahıl Depolama ve
Kurutma Sistemleri

Er Makine’ nin, üretim programında ve ürün yelpazesinde düz tabanlı, konik tabanlı, ticari ve çiftlik tipi olmak üzere çeşitli çap ve kapasitelerde silolar ve yatay / dikey tip tahıl kurutma makine sistemleri yer almaktadır. 2000 yılında dünya pazarına sunulan yeni dizayn ticari tip silolar, rakiplerinden son derece üstün özellikleriyle silo modeli teknolojisinde çağ atlamıştır.

Sektörde yıllar itibariyle kazanılan tecrübeyle ,silo/depo yeri seçiminden, zeminin montaja uygun olarak hazırlanmasına, silo/depo yapımında kullanılan metal ve betonarme malzemenin ve makinelerin seçimi ve kalitesine, tam zamanında montaj, montaj sonrası testlerin yapılmasından, bakım ve servis hizmetlerine, mühendislik ve sonrasında montaj hizmetlerini, yüksek kapasiteli kovalı elevatör , zincirli konyevör , yürütme yolu , elevatör kulesi, destek ayakları, klape ve kapaklar ile elektrik otomasyon sistemlerini sizlere sunan Er Makine , silo tesislerini anahtar teslimi olarak kurabilmektedir.

Yurt içi ve  Yurt dışında bugüne kadar 2,5 milyon ton kapasiteli silo depolama tesisi ve 896 adet tahıl kurutma makinesi başarıyla devreye alınmıştır.